Hakkımızda

Çiçek ve hediye alanında müşteri memnuniyeti sağlayarak herkesin tek tercih ettiği yer olan Bahar Çiçekçilik birmilyonnokta sitesi sayısız üyelerinden sadece birisidir. Sevdiklerinizi düşündüğünüzü bizler sayesinde gösterebilirsiniz. Doğum günlerini renkli bir çiçekle kutlayabilirsiniz. Sevdikleriniz veya arkadaşlarınız yeni bir işe başladığında veya terfi aldığında mutluluğuna ortak olduğunuzu onlara hissettirebilirsiniz. Özel günlerinize Bahar Çiçekçilik farkıyla anlam katabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek için bir neden aramanıza da gerek yoktur. İçinizden geldiği bir anda ona sevginizi göstermek için sevdiği çiçeklerden bir buket göndererek onu özel hissettirebilirsiniz.

İstediğiniz renklerde, çeşitlerde ve sayılarda canlı çiçeklerimiz mevcuttur. Çiçeklerimiz solmadan mağazamızda sizleri beklemektedir. Nasıl arzu ederseniz o şekilde siparişlerinizi hazırlayarak sizlere veya alıcı kişilere kısa sürede teslim ediyoruz. Mekan bitkileri, saksı çiçekleri, güller, orkideler, papatyalar gibi farklı tarzda çiçeklerimiz mevcuttur. Kına, düğün veya sünnet gibi organizasyonlarınız için araba süsleme hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Özel gününüze yakışır şekilde yaptığımız süsleme işlemini kaliteli işçiliğimizle yapıyoruz. Organizasyonlarınıza gönderilmek üzere çelenk siparişimizde mevcuttur. Kısa süre içerisinde hazırlayarak tam vaktinde alıcı adrese teslim edeceğiz.

Kahramanmaraş çiçek ve hediye alanında geniş müşteri kitlesine hizmet vererek büyümeye devam ediyoruz. Sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olmak için uygun fiyatlarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Farklı çiçek ve bitki hizmetlerimizle ister bulunduğunuz alanları renklendirin isterseniz de sevdiklerinizi mutlu edin. Kaliteli hizmetimizi sizlerin ayağınıza getirmeye devam ediyoruz. Bizleri arayarak siparişlerinizi vermeyi unutmayınız.

 

Öne Çıkarılanlar

Afşin Gelin Arabası Süsleme

Gelin Arabası Süsleme: Düğün Gününüzü Özel Kılan Detaylar

Afşin Özel Gün Çiçekleri

Özel Gün Çiçekleri: Anlamlı Anları Renklendiren Dokunuşlar

Yorumlar